Zakládáme trvalkový záhon - záznam přednášky

Záznam přednášky plné zkušeností, rad a návodů se zahradníkem a publicistou Pavlem Chloubou.

Skladem
Kód: 136
350 Kč
Kategorie: Online akce

Trvalkové výsadby si v posledních letech získaly srdce nejedné milovnice či milovníka květin. Jejich popularita roste a nedá se tomu ani trošku divit. Trvalkový záhon je zkrátka fenomén. Jeho úspěch stojí na zkušenostech i vkusu svého tvůrce.
Nepředstíráme, že za večer z vás vychováme odborníka na trvalky, ale s jistotou můžeme tvrdit, že vám ukážeme cestu, jak na to.
Jak přemýšlet, co upřednostnit a co potlačit? Na praktických příkladech a reálných situacích vás budeme inspirovat k odvaze tvořit trvalková zákoutí na vaší zahradě podle vlastních představ.

Pavel Chlouba – zahradník, zahradnický fotograf, publicista a nezávislý novinář, trochu cestovatel, sběratel kanadských borůvek a milovník květin, ale především skvělý vypravěč. Autor knih Na začátku byl rýč (2018), Setkání v zahradách (2022) a Myšlenky z květináče (2023).

Po zakoupení vstupenky dostanete odkaz na záznam přednášky. Záznam bude ke shlédnutí po dobu 7 dnů. Může se stát, že e-mail spadne do spamu, proto sledujte i tuto možnost. 
Ke sledování videa je třeba se přihlásit ke svému Google účtu.

Délka trvání cca 90 minut.

Pro platby ze Slovenska vyčkejte doručení faktury v EUR s platebními údaji (cena 15 EUR).

Po zakoupení účasti na semináři nám dejte trochu času, abychom Vám stihli odeslat e-mail s potřebnými informacemi.
E-mail nepřijde automaticky ihned po zaplacení.
Děkujeme za pochopení.

Zpět do obchodu